TÜRKİYE KAMU ÇALIŞANLARI KALKINMA VE DAYANIŞMA VAK
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

TARİH SAAT

 

HİCRİ

NAMAZ VAKİTLERİ


TARİHTE BUGÜN

sss fdg dfgdf

SAYAÇ


Website counter    
Çözüm (!) Sürecinin Hukuki Sonuçlarını Çankırı TÜRKAV'da Konuşuyoruz.

Çözüm (!) Sürecinin Hukuki Sonuçlarını Çankırı TÜRKAV'da Konuşuyoruz.

Tarih 24/Ocak/2016, 01:21 Editör İsa BÖLÜKBAŞI

Başkanlığının bu haftaki konuğu Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi hemşerimiz Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan Mastı olacak.

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl Başkanlığının bu haftaki konuğu Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi hemşerimiz Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan Mastı olacak.

Cumhuriyet Mahallesi Zeki Ömer Defne Sokak Hasan Kıvrak Apt. No: 4 Daire: 3’de bulunan TÜRKAV Toplantı salonunda 26.01.2016 Tarihinde Salı günü Saat 19.30’da “Çözüm (!) Sürecinin Hukuki Sonuçları” konulu bir sunum yapacak olan hemşerimiz Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan Mastı hocamızı dinlemek isteyen bütün Çankırılı hemşerilerimizi ve değerli basın mensuplarını bekleriz.

 

                                                                         İsa BÖLÜKBAŞI
                                                                  TÜRKAV Çankırı İl Başkanı

 

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi

Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan Mastı kimdir?

1966 Çankırı doğumlu. İlkokulu Çankırı’da, Ortaokulu Ankara’da, liseyi İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde okuduktan sonra 1989 yılında Kara Harp Okulundan mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli birliklerinde İzmir, Şırnak ve Kırklareli Vize’de Takım/Bölük Komutanlıkları, Kara Harp Okulunda Hukuk Dersleri Öğretim elemanlığı, Genelkurmay Başkanlığı Karargâhı ile Kara Kuvvetleri Komutanlığı Karargâhında hukukçu karargâh subaylığı görevlerini icrayı müteakip 2008 yılında albay rütbesinden kendi isteği ile emekli oldu. Bu süreçte sırasıyla Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini, Gazi Üniversitesi Anayasa Hukuku Yüksek Lisansını, Selçuk Üniversitesi Yönetim Organizasyon Yüksek Lisansını ve son olarak Gazi Üniversitesi Kamu Hukuku Doktora programını bitirdi.

Çeşitli dergi, gazete ve internet sayfalarında yazarlık da yapan Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan MASTI Yeni Düşünce Dergisi hukuk danışmanlığı, yayın kurulu üyeliği ve yazarlığı ile Düşünce ve Tarih Dergisi hukuk danışmanlığı ve yazarlığını yapmaktadır. İnşaat mühendisi de olan ve çeşitli spor federasyonlarının disiplin ve hukuk kurullarında görev alan Yrd.Doç.Dr. Ahmet Korhan MASTI halen Ankara’da serbest avukat olarak çalışmakta olup aynı zamanda Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesidir. Evli, bir kız, iki erkek çocuk sahibidir. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Bu haber 775 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Çankırı TÜRKAV Üç Anlamlı Günü Birlikte Kutlandı

Çankırı TÜRKAV Üç Anlamlı Günü Birlikte Kutlandı Çankırı TÜRKAV “Türkçülük Yürüyüşü ve Hıdırellez ile Anneler Günü” Kutlamasını birlikte gerçekleştirdi.

Çankırı TÜRKAV Üç Mayıs Türkçüler Günü, Hıdırellez Bayramı ve Anneler Gününü Kutluyor

Çankırı TÜRKAV Üç Mayıs Türkçüler Günü, Hıdırellez Bayramı ve Anneler Gününü Kutluyor TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığı olarak bu yıl Beşincisini düzenlediğimiz Geleneksel ‘’Türk Milliyetçileri 3Mayıs Türkç...
5555 sayılı Vakıflar Kanunu ne anlama geliyor?28/Ocak/2010

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GÜNÜN SÖZÜ

ANKET

Açılım hakkında ne düşünüyorsunuz?


Tüm Anketler

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan tüm veriler bilgi amaçlıdır. Hiç bir surette delil olarak kullanılamaz.ÇANKIRI 2009
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu